از 150000ریال
رزرو

تور ویژه آذربایجان نیمه دوم شهریور

Created with Sketch. ایران ، اردبیل
خیلی خوب
Created with Sketch.

مدت زمان

5 روز

Created with Sketch.

نوع تور

تور روزانه

Created with Sketch.

اندازه گروه

10 نفر

Created with Sketch.

زبان

___

بررسی اجمالی

از خصوصيات مهم سرزمين ايران كه از نظر جهانگردي بسيار با اهميت مي باشد، وجود رشته كوههاي سر به فلك كشيده، جلگه ها، دشت هاي هموار، ناحيه هاي كويري، رودها و درياچه هاي گوناگون است كه موجب شده است در هر زمان از سال، در هر گوشه از آن يكي از چهار فصل را بتوان ديد.

های لایت ها

 • دیدن آیکون های معروف LA و دیدار از برج کالیکو گوست.
 • لذت بردن از پیاده روی کوتاه در باغ کانیون نفس گیر.
 • لذت واقعی در مناظر دراماتیک دره مرگ معروف.
 • مشاهده چشم انداز با شکوه و حیوانات وحشی در یوسمیتی.

اطلاعات

روز اول: ورود به سان فرانسیسکو

شهرک سانفرانسیسکو از سمبل و غیر منتظره غافل می شود. شروع به کار خود را بدون زحمت به تعطیلات کالیفرنیا شمالی در تپه های جهانگردی "شهر" تحویل داده شد. پذیرش پذیرش در هتل خود را به مدرک مسافرتی و همکاران خود بپیوندید

روز دوم: گشت و گذار در سان فرانسیسکو

از معماری، فرهنگ و آشپزی یکی از شهرهای قابل درک دنیا لذت بردم. اکسپرسیونیسم صبحگاهی که از محل توریستی پر جنب و جوش اسکله ماهیگیر به میدان اتحادیه، که یک نقطه عطفی تاریخی است که به جنگ داخلی آمریکا پیوند دارد، برمیگرداند.

روز سوم: گشت و گذار در دریاچه تاهو

لذت بردن از یک درایو منظره از طریق منطقه دره ناپا قبل از سوار شدن به قطار قطار نپا در قطار قطار، دوستانه بازسازی اتومبیل پولمن برای طعم و مزه عصر طلایی سفر راه آهن و لذت بردن از یک وعده غذایی منطقه ای.

روز چهارم: 17 مایل رانندگی در آزاد راه سان فرانسیسکو

لحظات شلوغ من همچنان ادامه دارد، به طوری که ما ساحل کالیفرنیا را خیره خورشید می گذاریم، جایی که در 17 مایلی درایو استراحت می کنیم. ما برای بازدید از کانری روو به مونتری بازگشتیم، که در رمان جان استینبک جاودانه شده است.

روز پنجم: مونتری - کمپ روورینگ - خروج سان فرانسیسکو

این صخره های بلند کالیفرنیا برای امروز صبح، زمینه ای قابل ملاحظه ای به بار می آورند؛ زمانی که ما در زمان مجدد جنگل ها و جنگل ها در یک اردوگاه مجددا ایجاد شده در سال های دهه 1890، با فروشگاه عمومی و انبار راه آهن، به عقب برگردیم.

مجاز ها / غیرمجاز ها

 • راهنمای دو زبانه تخصصی
 • حمل و نقل خصوصی
 • هزینه ورودی (کابل و ماشین و دره ماه)
 • جعبه نوشیدنی آب، موز، سیب و شکلات
 • خدمات اضافی
 • بیمه
 • نوشیدنی
 • بلیط ها

محل سکونت تور

Created with Sketch. ایران ، اردبیل

سوالات متداول

چه وقت و کجا تور شروع می شود؟
روز 1 این تور روز ورودی است که به شما فرصتی برای اقامت در هتل خود و کشف لس آنجلس می دهد. تنها فعالیت برنامه ریزی شده برای این روز یک جلسه خوشامدگویی شبانه در ساعت 7 بعد از ظهر است که در آن شما می توانید راهنماهای خود و مسافران دیگر را بیابید. لطفا توجه داشته باشید که نقطه جلسه تغییر خواهد کرد تا اسناد نهایی شما منتشر شود.
چه وقت و کجا تور پایان می یابد؟
تور شما در روز 8 سفر در سان فرانسیسکو به پایان خواهد رسید. هیچ فعالیتی برای این روز برنامه ریزی نشده است، بنابراین شما در هر زمانی می توانید از آن خارج شوید. ما به شدت توصیه می کنیم که پس از مسکن رزرو کنید تا زمان خود را کامل کنید تا شگفتی های این شهر مشهور را تجربه کنید!
آیا انتقال در فرودگاه را ترتیب می دهید؟
نقل و انتقالات فرودگاه در قیمت این تور گنجانده شده است، با این حال شما می توانید برای پیش فروش بلیط رزرو کنید. در این صورت نماینده تور اپراتور در فرودگاه خواهد بود تا شما را خوش آمد بگوید. برای ترتیب دادن این لطفا با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید هنگامی که شما یک رزرو تایید شده است.
محدوده سنی چقدر است؟
این تور محدوده سنی 12 تا 70 ساله است، به این معنی است که کودکان زیر 12 سال واجد شرایط شرکت در این تور نیستند. با این حال، اگر شما بیش از 70 سال است، لطفا با ما تماس بگیرید، اگر شما فرم خود ارزیابی را پر کنید، ممکن است واجد شرایط برای پیوستن به این تور باشید.

بررسی ها

3.8/5
خیلی خوب
بر اساس 2 بررسی
عالی
0
خیلی خوب
1
متوسط
1
ضعیف
0
بسیار بد
0

وحید

2019/06/24

تجربه بی نظیر

غار یخ مراد در استان البرز | نادر بختیاری نیا | خیلی ها، به ویژه اونهایی که بچه تهران و کرج هستند بارها و بارها از جاده چالوس رفتند شمال ولی خود من یکی از اونهایی هستم که کمتر به خودم زحمت دادم به فرعی هایی که در این جاده وجود داره دقت کنم. از کرج که به سمت چالوس میرید، نرسیده به گچسر بعد از روستای نسا، سمت چپ یه فرعی هست که به سمت روستای ” کهنه ده ” میره. یادم نیست جاده اش آسفالت بود یا خاکی. تا خود روستا جاده هست اما به سمت غار مسیر ماشین رو وجود نداره. حدود یک ساعت باید پیاده روی کرد تا به دهانه غار رسید

وحید

2019/06/24

سفر به ترکیه

هربار که به استانبول سفر میکنم میگم بار آخره ولی بازم میرم آخرین بار هم هفته پیش بود و برگشتم هم دیشب هواپیمایی ماهان 6 و 50 دقیقه صبح رفت و 22 شب برگشت برای من که بچه کوچک داشتم ساعت پروازش سخت بود ولی باعث شد روزامون رو کامل استفاده کنیم . 7 شب و 8 روز بودیم و باعث شد 8 روز کامل رو استفاده کنیم تصمیم گرفتم تجربه هامو از این 5 بار سفر بنویسم چون خیلی هارو دیدم که چه پولایی به تورها میدن برای گشت های که خودشون میتونن با حداقل قیمت برن
در حال نمایش 1 - 2 از 2 در کل

نوشتن نظر

Created with Sketch.
از 150000ریال

ممکن است دوست داشته باشید

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما