از 100000ریال
رزرو

از غرب تا شرق ایران

Created with Sketch. ایران ، زنجان
خیلی خوب
Created with Sketch.

مدت زمان

4 روز

Created with Sketch.

نوع تور

تور روزانه

Created with Sketch.

اندازه گروه

10 نفر

Created with Sketch.

زبان

___

بررسی اجمالی

از لس آنجلس شروع کنید و در سانفرانسیسکو پایان دهید با تور ماجراجویی سریع السیر از غرب تا شمال، شما یک بسته تور ۴ روزه از شما را از لس آنجلس به سانفرانسیسکو و از طریق لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا و ۷ مقصد دیگر در ایالات متحده آمریکا می گیرید. سریع السیر از غرب تا شمال یک تور گروهی کوچک است که شامل اقامت در هتل و همچنین یک راهنمای کارشناس، غذا، حمل و نقل و غیره است.

های لایت ها

 • دیدن آیکون های معروف LA و دیدار از برج کالیکو گوست.
 • لذت بردن از پیاده روی کوتاه در باغ کانیون نفس گیر.
 • لذت واقعی در مناظر دراماتیک دره مرگ معروف.
 • مشاهده چشم انداز با شکوه و حیوانات وحشی در یوسمیتی.

اطلاعات

مجاز ها / غیرمجاز ها

 • راهنمای دو زبانه تخصصی
 • حمل و نقل خصوصی
 • هزینه ورودی (کابل و ماشین و دره ماه)
 • جعبه نوشیدنی آب، موز، سیب و شکلات
 • خدمات اضافی
 • بیمه
 • نوشیدنی
 • بلیط ها

محل سکونت تور

Created with Sketch. ایران ، زنجان

سوالات متداول

چه وقت و کجا تور پایان می یابد؟
تور شما در روز 8 سفر در سان فرانسیسکو به پایان خواهد رسید. هیچ فعالیتی برای این روز برنامه ریزی نشده است، بنابراین شما در هر زمانی می توانید از آن خارج شوید. ما به شدت توصیه می کنیم که پس از مسکن رزرو کنید تا زمان خود را کامل کنید تا شگفتی های این شهر مشهور را تجربه کنید!
چه وقت و کجا تور شروع می شود؟
روز 1 این تور روز ورودی است که به شما فرصتی برای اقامت در هتل خود و کشف لس آنجلس می دهد. تنها فعالیت برنامه ریزی شده برای این روز یک جلسه خوشامدگویی شبانه در ساعت 7 بعد از ظهر است که در آن شما می توانید راهنماهای خود و مسافران دیگر را بیابید. لطفا توجه داشته باشید که نقطه جلسه تغییر خواهد کرد تا اسناد نهایی شما منتشر شود.
آیا انتقال در فرودگاه را ترتیب می دهید؟
نقل و انتقالات فرودگاه در قیمت این تور گنجانده شده است، با این حال شما می توانید برای پیش فروش بلیط رزرو کنید. در این صورت نماینده تور اپراتور در فرودگاه خواهد بود تا شما را خوش آمد بگوید. برای ترتیب دادن این لطفا با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید هنگامی که شما یک رزرو تایید شده است.
محدوده سنی چقدر است؟
این تور محدوده سنی 12 تا 70 ساله است، به این معنی است که کودکان زیر 12 سال واجد شرایط شرکت در این تور نیستند. با این حال، اگر شما بیش از 70 سال است، لطفا با ما تماس بگیرید، اگر شما فرم خود ارزیابی را پر کنید، ممکن است واجد شرایط برای پیوستن به این تور باشید.

بررسی ها

3.2/5
خیلی خوب
بر اساس 2 بررسی
عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
2
ضعیف
0
بسیار بد
0

وحید

2019/06/24

سفر به ترکیه

هربار که به استانبول سفر میکنم میگم بار آخره ولی بازم میرم آخرین بار هم هفته پیش بود و برگشتم هم دیشب هواپیمایی ماهان 6 و 50 دقیقه صبح رفت و 22 شب برگشت برای من که بچه کوچک داشتم ساعت پروازش سخت بود ولی باعث شد روزامون رو کامل استفاده کنیم . 7 شب و 8 روز بودیم و باعث شد 8 روز کامل رو استفاده کنیم تصمیم گرفتم تجربه هامو از این 5 بار سفر بنویسم چون خیلی هارو دیدم که چه پولایی به تورها میدن برای گشت های که خودشون میتونن با حداقل قیمت برن

وحید

2019/06/24

تور عالیه حتما شما هم برید

من فروردین 98 زمینی به سیده سفر کردم. به هرحال سفر زمینی که 4 روز در راه هستی و اتوبوس که خودش یک زندگی هست، تجربه خاصی بود، ولی دوست داشتم که تجربه کنم. قبل از سفر،سفرنامه شمارو خوندم و بیشتر هم تشویق شدم. هرچند تنها بودم ولی همسفرهای خوبی در این مسیر همراهی کردند. باز هم ممنون از سفرنامه دقیقی که نگارش کردید.
در حال نمایش 1 - 2 از 2 در کل

نوشتن نظر

Created with Sketch.
از 100000ریال

ممکن است دوست داشته باشید

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما